Veselo praznovanje mamic in žena

Prijeten večer v lepo okrašeni dvorani in pestrim kulturnim programom, ki sta ga pripravili podružnična šola Vreme in naše društvo TKŠD Urbanščica bo ostal vsem obiskovalcem prireditve v lepem spominu. Učenci dramskega krožka in pevskega zbora so s svojimi mentoricami pripravili dramsko igro z naslovom “Nekoč je živela bela roža”, Vanja in Valentin sta zaigala na harmoniki. V večjem sestavu harmonik pa so bili gostje večera harmonikarji Društva Kraška harmonika iz Sežane, ki so poskrbeli za veselo vzdušje vseh obiskovalcev, tudi ob skupnem druženju s pogostitvijo. Nasmejal je tudi humorni skeč “Med kolegi”, ki sta ga zaigrala naša člana David in Drago, program pa povezovali mladi članici Taja in Ema. Čestitke vsem ženam sta izrekli županja občine Divača in ravnateljica OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača, cvetje pa sta vsem predstavnicam nežnega spola v imenu KS Vreme razdelila Drago in Miran. Utrinki dogodka pa so obeleženi na fotografijah……MFF