PRELEPO DRUŽENJE S PRIJATELJI IZ ZASIPA

V pozni dopoldanski uri so se z avtobusom v Famlje pripeljali naši prijatelji iz Zasipa pri Bledu, ki so obiskali tudi vojaški muzej v Pivki. Pred dvorano Rudnika Vreme smo jim ustvarili prijetno dobrodošlico s harmonikarjema Rokom Gombačem in Janom Škamperletom. V dvorani jim je naša turistična vodička Helena Zrnec predstavila zgodovino in zanimivosti naravne in kulturne dediščine naše Vremske doline, nato pa sem jim predstavila še delovanje našega društva z dramsko skupino, ki s komedijami in igranimi odlomki zabava ljudi na prireditvah doma in v gosteh. Igrani odlomek “Hujšanje po domače in težave s psi” sta jim na odru zaigrala naša člana Joško Franetič in Stojana Race ter požela lep aplavz naših prijateljev. Po pogostitvi z joto in sladicami smo zapeli in zaplesali, si izmenjali darila ter naredili tudi skupno fotografijo. Naši prijatelji so svoj nedeljski izlet nadaljevali z obiskom Kobilarne Lipica. Naslednje leto pa bo naše društvo obiskalo Zasip in prelepo Gorenjsko….MFF